wtorek, 19 lipca 2016

Cześć :),
jak Wam mijają wakacje? Ja jutro mam mnóstwo obowiązków, dlatego stwierdziłam że dzisiaj w końcu musi się pojawić nowy post. Niedawno obchodziłam 22 urodziny, dostałam wspaniały i bardzo praktyczny prezent, którym muszę się Wam pochwalić a przy okazji ocenić jego działanie :). 
Jak wiecie, uwielbiam aktywny tryb życia i cieszę się z każdego praktycznego gadżetu sportowego, 
jaki dostanę. Dzisiaj krótka recenzja skarpet kompresyjnych do biegania i nie tylko...:)
Wiem, że takie skarpety nie należą do najtańszych, dlatego wiele od nich oczekiwałam.
Po rozpakowaniu nie zawiodłam się. Materiał jest bardzo dobrej jakości, przyjemny w dotyku. 
Dość ciężko się je zakłada, w pierwszym momencie myślałam, że rozmiar jest za mały, jednak po założeniu skarpeta idealnie dopasowała się do nogi i nie odczuwałam żadnego dyskomfortu. 
Liczne wypustki zapewniają maksymalną stabilizację stopy w obuwiu, a także poprawiają jej krążenie krwi. Materiał zapewnia także odpowiedni przepływ powietrza. Producent oprócz biegania, poleca je również do jazy na rowerze, w czasie długich lotów czy jazdy samochodem.
Muszę powiedzieć, że zauważyłam szybszą regeneracje mięśni po wysiłku, a także mniejszy ból łydek, jaki czasem towarzyszy mi podczas biegania. 
Sam nie kupiłabym sobie takich skarpet ze względu na wysoką cenę, ale są idealnym prezentem dla osoby lubiącej aktywny tryb życia :). 
Polecam! :)

Pozdrawiam :*5 komentarzy: